• ۱۲

فلاحت‌زاده: فیروز کریمی فقط فکر خودش بود

گسترش فولاد تبریز هم از جمله تیم‌هایی است که کادر فنی فصل آینده‌اش مشخص نیست و احتمال دارد فیروز کریمی جای خود را به مربی دیگری بدهد.

روزنامه گل: گسترش فولاد تبریز هم از جمله تیم‌هایی است که کادر فنی فصل آینده‌اش مشخص نیست و احتمال دارد فیروز کریمی جای خود را به مربی دیگری بدهد. البته اخیرا هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل این باشگاه طی مصاحبه‌ای اعلام کرده اگر فیروز کریمی بماند دستیارانش تغییر خواهند کرد. یکی از این دستیاران فرشاد فلاحت‌زاده است که گفت‌وگوی با او را می‌خوانید.

با گسترش قرارداد دارید؟

قراردادم به پایان رسیده و تهران هستم

ادامه می‌دهید یا دیگر به گسترش برنمی‌گردید؟

بعید است ادامه دهم چون شرایط کاری‌ام در تهران اجازه نمی‌دهد به تبریز بروم. در ضمن من کلا ۳۰درصد پول گرفته‌ام که هزینه‌های رفت و برگشت به تبریز نمی‌شد. اگر من در تهران می‌ماندم درآمدم بیشتر از این بود.

یعنی فیروز کریمی هم مثل شما ۳۰درصد گرفته است؟

فیروز کریمی بازی به بازی پولش را می‌گرفت و فکر خودش بود. خود من هم به همین دلیل سه هفته مانده بود لیگ به پایان برسد، از تیم جدا شدم و به تهران آمدم و به فیروز کریمی گفتم شما همش به فکر خودت هستی و پولت را می‌گیری و برایت مهم نیست دیگران پول می‌گیرند یا نمی‌گیرند! وقتی فکر ما نیستی چطور باید همکاری کنیم. من این همه برای تیم زحمت کشیدم و تلاش کردم ولی پولی ندیدم. اگر قرار باشد سرمربی فکر خودش باشد فایده ای ندارد و بهتر است که من جدا شدم.

هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل گسترش مدعی شده اگر فیروز کریمی بماند باید دستیارانش تغییر کنند.

من از این موضوع خبر ندارم و نمی‌دانم منظورش با چه کسانی بوده و چرا این حرف را زده است. من که خودم نمی‌خواستم آنجا بمانم و بعید هم می‌دانم باشگاه گسترش بتواند با فیروز کریمی به توافق برسد. طرفین بر سر جذب بازیکن اختلاف سلیقه دارند و باشگاه می‌خواهد زیر نظر خودش بازیکن بگیرد ولی سرمربی قبول نمی‌کند.

چرا سرمربی تیم فکر دستیارانش نبود؟

وقتی پول خودش را می‌گرفت چرا باید فکر ما بود؟! من از همین موضوع ناراحت شدم و گفتم که اگر قرار است این طور کار کنیم بهتر است که من راهم را جدا کنم.

باشگاه گسترش که خوب پول دارد و الان خواهان خرید امتیاز تراکتورسازی هم شده!

اگر پول دارد چرا پول ما را نمی‌دهد؟ البته آقای نصیرزاده فعلا طلب‌های فصل گذشته را تسویه می‌کند و می‌گوید نوبت طلبکاران این فصل هم می‌شود.

چرا خودتان مستقل کار نمی‌کنید چون سال‌ها نفر اول کار کردید و حتی سابقه سرمربیگری تیم‌ملی ساحلی را هم دارید؟

اشتباه کردم که از مستقل کار کردن بیرون آمدم. من سال‌ها نفر اول کار کردم و اصلا خودم بنیانگذار فوتبال ساحلی بودم. وقتی خودم می‌توانم نفر اول کار کنم چرا باید با این و آن کار کنم که پول نگیرم و از جیب هم هزینه کنم؟

چرا با باشگاه سایپا کار نمی‌کنید؟

علی دایی نفرات خودش را دارد و همه جا با هم هستند.

دوست ندارید در تیم پایه‌ها فعالیت کنید؟

تیم پایه‌ها را زیاد دوست ندارم مگر اینکه در حد پایه‌های استقلال باشد.

نمی‌خواهید با محمد نوری و گودرز حبیبی همکاری کنید؟

باید ببینیم برنامه آنها چیست و چه کسانی را برای تیم‌های پایه انتخاب خواهند کرد.

فوتبال بزرگسالان استقلال را پیگیری می‌کنید؟

پیگیر هستم و خوشحالم که مدت‌هاست استقلال خوب بازی می‌کند و نتیجه هم می‌گیرد.

بازی پرسپولیس را دیدید؟

دیدم ولی خوب بازی نکرد. درست است که گل زد و صعود کرد اما تیم مقابل اگر کمی حرفه‌ای‌تر بود نتیجه را واگذار نمی‌کرد. تیم اماراتی با یک حمله گل زد که اگر دقایق پایانی گل خورد می‌توانست جبران کند. در هر حال پرسپولیس صعود کرد ولی باید برای آینده بابرنامه‌تر و قوی‌تر بازی کند.

راستی از نتایج گسترش راضی بودید؟

تیمی که در حال سقوط بود را تک‌رقمی کردیم، قطعا راضی کننده‌است و نمی‌شود ناراضی بود. امیدوارم به خاطر نتایج تیم حداقل طلب ما را تسویه کنند.

دیدگاه‌ها

ارسال دیدگاه

    لطفا دستگاه خود را بچرخانید